خرید از مارکت

برای خرید از مارکت فرشمی باید به این آدرس مراجعه کنید. در فروشگاه فرشمی مجموعه‌ای از افزونه‌ها، قالب‌ها و نرم‌افزارهای تحت وب به فروش می‌رسد. خرید از فرشمی به دو شکل کلی صورت می‌گیرد. شما می‌توانید یک محصول را به صورت تکی بخرید که در آن صورت، شش ماه پشتیبانی و آپدیت دایمی برای آن محصول در حساب کاربری خود دریافت خواهید کرد. حالت دوم هم خرید پلن اشتراک ویژه دانلود است که در آن صورت می‌توانید تمام محصولات را در طول مدت اشتراک خود به رایگان دانلود کنید. این حالت دارای پشتیبانی فنی برای محصول نیست و دریافت آپدیت‌ها هم به فعال بودن اشتراک شما بستگی دارد.  یعنی اگر پلن سه ماهه خریداری کرده‌اید در طول سه ماه، هر آپدیتی که برای محصولات ارایه شود را نیز به رایگان می‌توانید دانلود کنید.

برای خرید پلن اشتراک فرشمی باید به این لینک مراجعه کنید

در حال حاضر به دلایل مختلف، فروش در سایت فرشمی تنها از طریق پلن اشتراک انجام می‌شود. اما ممکن است در آینده، فروش محصول تکی نیز باز شود.

مشترکین نیز به یک پنل کاربری دسترسی خواهند داشت که از همان جا می‌توانند درخواست آپدیت و محصول جدید داده یا مشکلات‌شان را با واحد پشتیبانی در میان بگذارند. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای پنل مشترکین مراجعه کنید.

قدرت گرفته از بترداکز

پرسش خود را با ما در میان بگذارید

نیاز به پرسش یا مشاوره و رفع مشکل دارید؟ پیغام خود را ضبط کنید.
ضبط کن -> گوش کن -> ارسال کن

اجازه دسترسی به میکروفن بدهید

لطفا بر روی دکمه "Allow" کلیک کنید که معمولا در پایین آدرس بار مرورگر در گوشه بالای سمت چپ نمایان می‌شود. ما به حریم خصوصی شما احترام. می‌گذاریم.

خطای دسترسی به میکروفن

به نظر می‌رسد دسترسی به میکروفن در تنظیمات مرورگر شما غیرفعال شده است. لطفا به بخش تنظیمات مرورگر بروید و اجازه دسترسی به میکروفن را فعال کنید.

صحبت کنید

00:00

Canvas not available.

شروع مجدد ضبط صدا

آیا مطمئن هستید می‌خواهید ضبط صدا را از آغاز شروع کنید؟ پیغام صوتی فعلی حذف خواهد شد!

شرمنده، خطایی رخ داد

خطایی در هنگام بارگذاری فایل صوتی رخ داد. لطفا روی دکمه تلاش مجدد کلیک کنید تا مجددا امتحان کنیم.

صوت خود را ارسال کنید

با تشکر! پیغام شما ارسال شد